logo ops

 

Przemoc w Rodzinie

KORONAWIRUS - WAŻNE INFORMACJE

Maseczki dla Mieszkańców Gminy Babice

Wójt Gminy Babice informuje, że Urząd Gminy w Babicach zakupił bawełniane maseczki wielokrotnego użytku dla mieszkańców Gminy Babice.

Maseczki w pierwszej kolejności przekazane zostaną osobom najbardziej potrzebującym: starszym, samotnym i ubogim. W celu otrzymania maseczek prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babicach pod nr tel. 32 613 40 50.


Kolejne posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

W dniu 06.09.2012r. odbyło się posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, które poprowadziła Pani Katarzyna Augustynek – Koordynator ds. Przeciwdziałania Przemocy w Gminie Babice.

Czytaj więcej...

I spotkanie Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w 2012 roku

I spotkanie Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w 2012 roku rozpoczęto odczytaniem rocznego sprawozdania z działalności Zespołu za rok 2011. Następnie podczas dyskusji wspólnie ustalono i przyjęto Plan Pracy Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego na rok 2012.

Czytaj więcej...

Czwarte spotkanie członków Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego.

3 października odbyło się kolejne już spotkanie członków Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego poprzedzone szkoleniem pn. „Praca i komunikacja z trudnym petentem, agresywnym z postawą roszczeniową”.

 

Posiedzenie Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego

W dniu 15.09.2011r. odbyło się posiedzenie Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego, które poprowadziła Pani Jolanta Radecka - Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej.

Czytaj więcej...